You are here

Dijital Dağıtım Hizmetleri

DİJİTAL DAĞITIM, PAZARLAMA, VİDEO, KORUMA VE BİLGİ HİZMETLERİ

Dijital Dağıtım : Kitap, Müzik, Film 

dijital-dagitim_2.jpg

Dijital Dağıtım Koçluğu, Dijital Dağıtım Menejerliği, Dijital Dağıtım Ajansı, Yazar Koçu, Yazar Menejeri, Yazar Ajansı, Müzisyen Koçu, Müzisyen Menejeri hizmetleri...

Dijital Dağıtım Hizmetleri :  5th Core Medya olarak dijital olarak iş ortaklarımızla  Müzik, film ve kitaplarınızı 100'den fazla dijital mağaza ve platformda dağıtıyoruz. 
 (iTunes, YouTube, Spotify, GooglePlay, Amazon, Kobo, Turkcell, TTNet Müzik )

Global İsterseniz tek şarkı, isterseniz albümlerinizi global ve yerel 100’ü aşkın önemli müzik servisine dağıtım sağlıyoruz. Bunlardan birkaçı; iTunes, Apple Music, Spotify, Deezer, TTNET Müzik, Turkcell Müzik, Avea Müzik, Google Play, AmazonMusic, Rdio, 7digital, Anghami, JUKE, MixRadio.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi : Ürünler için  kapak ve afişinizi, ürünle uyumlu web sitesini, sosyal medya hesaplarını ve tüm bunların bir arada yönetimini yapıyoruz.

Video Servisleri : Tüm video servislerinde, özellikle YouTube' da hem eserlerinizi monetize ediyoruz, hem de eserlerinizin haksız kullanımlarını engelliyoruz. Başkalarını paylaştığı videolarınızın gelirleri de size geliyor.

Analiz ve Raporlama: Özel yazılım uygulamamızla ürünlerinizle ilgili tüm verilere bir arada takip edip raporluyoruz. 

  • Günlük satış ve dinlenme hareketleri
  • Dünya üzerinde 17.000 radyo ve TV takibi. Şarkılarınızın nerede ne zaman kaç kere çalındığı bilgisi
  • Haftalık sosyal medya takipçi hareketleri 
  • Haftalık dinlenme/ izlenme hareketleri 
  • Haftalık görüntülenme 
  • iTunes, Spotify ve Shazam listelerinde ürünlerinizin günlük durumu 
  • Konser, önemli TV programı gibi etkinlikleri ekleyerek satış ve dinlenme hareketleriyle bağıntısını analiz etme imkanı